překladatel angličtiny English
ceník pro překlady Toto jsou webové stránky překladatelské služby mezi angličtinou a češtinou se sídlem v České republice a založené v roce 1990. Její hlavní zaměření je na rychlé překlady, jako je obchodní korespondence pomocí elektronické pošty obratem, avšak lze nabídnout uplný sortiment jazykových prací. Nejedná se o agenturu, ale u větších zakázek lze vyhledat spolupráci.

Hlavní druhy nabízených služeb:
  • překlady (z angličtiny do češtiny a obráceně)
  • tlumočení (mezi angličtinou a češtinou)
  • výuka angličtiny jako cizího nebo druhého jazyka
  • zvukový materiál: dabing (česky nebo anglicky)
  • obrazový materiál: snímky nebo video: konkrétní možnosti je potřeba projednat
  • návrh webových stránek (HTML, PHP, MySQL, CSS)
Pokud se potřebujete dovědět více, spojte se, prosím, se mnou.

Jirka Bolech


Tyto webové stránky byly vytvořeny pro minimální požadavky na systém bez újmy na přehlednosti zobrazovaných informací. Pokud máte nějaké připomínky k jejich vzhledu či náplni, rád se je dozvím, stejně jako uvítám upozornění na jakékoliv potíže při jejich prohlížení. Děkuji.

Veškeré obchodní podmínky uvedené na těchto webových stránkách jsou pouze orientační. Skutečné podmínky se mohou lišit podle povahy vykonávané práce. Je na zákazníkovi, aby si vyžádal cenové nabídky na jednotlivé zakázky, jinak nemusí být poskytnuty.

Případné spory mezi dodavatelem a odběratelem budou řešeny podle uplatnitelného platného práva České republiky. Maximální výše ručení je do částky fakturované za poskytnuté služby.

Vyhrazuji si právo odmítnout zakázku bez udání důvodu.

pokyny k objednávání
ceník pro tlumočení kontaktní údaje
ceník pro výuku angličtiny odborné zaměření
platební podmínky výchozí stránka

www.bolech.info